Náušnice podľa znamenia zverokruhu

Náušnice podľa znamenia zverokruhu
Náušnice podľa znamenia zverokruhu Náušnice podľa znamenia zverokruhu Náušnice podľa znamenia zverokruhu Náušnice podľa znamenia zverokruhu Náušnice podľa znamenia zverokruhu Náušnice podľa znamenia zverokruhu Náušnice podľa znamenia zverokruhu Náušnice podľa znamenia zverokruhu Náušnice podľa znamenia zverokruhu Náušnice podľa znamenia zverokruhu
Použitý minerál: Kombinácia minerálov
Kód produktu: Náušnice podľa znamenia
Počet kusov skladom: 12
Cena: 3,50€ 1,50€

Dostupné možnosti


* Náušnice podľa znamenia:

Množstvo:  
   -   

Ručne robené náušničky s minerálmi. Je možné si vyberať z minerálov podľa znamenia zverokruhu, podľa vlastostí minerálov, alebo úplne jednoduch podľa toho, ktoré sa vám najviac páčia :)

Kedže sú náušničky z prírodných nepravidelných kamienkov a smaltované nie sú po celej ploche, tak že miestami vidno aj podklad, nebudú žiadne dva páry úplne rovnaké.

Technika: smaltovanie, ketlovanie

Pužitý materiál: bižutérne komponenty (náušnicový háčik je bez obsahu niklu), smalt, zlomky minerálov

Veľkosť: celková dĺžka aj s háčikom 6,5 cm , v najširšom mieste 2,5 cm

Nemusíte sa striktne držať priradenia minerál - znamenie. Môžete si vybrať aj podľa vlastností minerálov. A úplne najjednoduchšie, ako si vybrať "správny kamienok" - musí vás osloviť. Niekedy nemusí byť podľa žiadnej tabuľky určený pre vás, ale keď to tak cítite je to správne. :)

baran
býk
blíženci
rak
lev
panna
váhy
škorpión
strelec
kozorožec
vodnár
ryby
ametyst, karneol
karneol, ruženín, unakit
karneol, kalcit, ruženín, tygrie oko, tyrkenit
avanturín, karneol, ruženín, tyrkenit
krištáľ, tygrie oko
ametyst, karneol, tygrie oko
magnezit, ruženín, unakit
granát, hematit
ametyst, avanturín, tyrkenit
krištáľ, ruženín
ametyst, krištáľ, tyrkenit
ametyst
ametyst
avanturín
granát
hematit
kalcit
karneol
krištáľ
magnezit
ruženín
tygrie oko
tyrkenit
unakit
pokoj v duši, očista, ochrana
šťastie
energia, túžba, láska, oddanosť
múdrosť, ochrana
zosilovač a čistič energie
radosť zo života
očista, posiluje účinok ostatných kameňov
kľud, uvoľnenie
láska
tvorivosť
sila, energia
rovnováha, trpezlivosť, vízie, znovuzrodenie

 

Ametyst je veľmi silný ochanný kameň. Blokuje geopatogénne zóny, negatívne energie aj čary a mágiu. Pomáha nájsť pokoj v duši a prináša nositeľovi šťastie. Je symbolom zdržanlivosti. Pomáha aj ako zdroj energie pri únave a celkovej vyčerpanosti, či už telesnej alebo duševnej. Utužuje priateľstvá, urovnáva konflikty a podporuje rodinné vzťahy.

Avanturín ja "kameňom šťastia". Pôsobí pozitívne na veci spojené s prosperitou, majetkom. Používa sa ako ochranný kameň pre elektromagnetickým smogom, geopatogénnymi zónami. Tíši negatívne emócie, ukľudňuje, prináša pocit pohody. Uľahčuje rozhodovanie. Posilňuje vnímavosť, kreativitu a inteligenciu. 

Granát sa od dávnych čias používa ako amulet, ochraňuje, dokáže varovať pre blížiacim sa nebezpečenstvom. Je schopný dodávať energiu, obnovuje stratené sily. Podľa potreby prináša kľud alebo túžbu. Povzbudzuje lásku a oddanosť.

Hematit - "kameň rozumu"

Pôsobí uľudňujúcu, ochraňuje a znižuje negativitu. Prináša rovnováhu. Pomáha s netradičným myslením, ale aj logikou a matematikou. Zvyšuje pamäť, silu vôle a podporuje sebadôveru. Plachým ženám vracia pocit sebahodnoty. Aj v ťažkých chvíľach pomáha nájsť radosť zo života.

Ovpyvňuje krv - pomáha obličkám čistiť krv, pomáha pri chudokrvnosti. Zlepšuje poruchy spánku, nervové poruchy. Pomáha pri kŕčoch v nohách aj pri poruchách chrbtice a zlomeninách. Dodáva fyzickú i mentálnu silu.

Kalcit zosiluje a čistí energie, dodáva nádej a motiváciu. S jeho pomocu sa zbavíte lenivosti a prejdete od myšlienok k činom. Ukľudňuje myseľ, rozvíja analytické myslenie.

Karneol - kameň "radosti zo života"

Navodzuje vnútornú vyrovnanosť, zmierňuje strach zo smrti a prebúdza v nás vrodené talenty.

Ochraňuje nositeľa. Stimuluje analitické schopnosti, cit pre detail a presnosť. Pomáha dostať pod kontrolu zlosť, nenávisť a žiarlivosť. Karneol podnecuje zvedavosť. Používa sa aj na boj proti apatii, lenivosti a pasivite.

Magnezit pomáha dosiahnuť kľud a uvoľnenie. Vplýva na myseľ, zosúlaďuje mozgové hemisféry, prináša inšpiráciu. Ukľudňuje nielen mysle ale aj ľudské city. Vnáša uzmierenie do vzťahov, pomáha prekonať nervozitu a netoleranciu.

Ruženín je kameňom lásky, dobra, trpezlivosti, miernosti, nežnosti, mileneckej lásky. Hovorí sa, že kto ho má pri sebe, k tomu sú ľudia milší, prívetivejší, príjemnejší... Prehlbuje fantáziu, vnímavosť voči všetkému krásnemu. Lieči hlboké duševné rany. Ochraňuje nás nielen pred vnútornou negatívnou energiou, ale aj pred elektromagnetickými žiarením.

Tigrie oko - kameň psychickej sily kreativity. Pomáha sa koncentrovať, zlepšuje pamäť, tvorivosť a psychickú odolnosť. Nositeľovi prináša šťastie a zaháňa depresie a pochmúrne myšlienky, beznádej. Pomocník v kritických situáciách.

Zdravotne pôsobí proti migrénam ale aj iným bolesiam hlavy. Účinkuje pri astme, pretože pozitívne ovplyvňuje pľúca a priedušky. Podporuje funkciu pečene a posiluje kosti a kĺby. 

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: Zlé            Dobré

Opište kód z obrázku:© katarinakak.sk, OKstránka.sk - tvorba eshopu