Náramok zo zlomkov - Koralové zlomky

Náramok zo zlomkov - Koralové zlomky
Náramok zo zlomkov - Koralové zlomky Náramok zo zlomkov - Koralové zlomky Náramok zo zlomkov - Koralové zlomky Náramok zo zlomkov - Koralové zlomky Náramok zo zlomkov - Koralové zlomky Náramok zo zlomkov - Koralové zlomky
Použitý minerál: Koral
Kód produktu: Zlomky
Počet kusov skladom: 5
Cena: 3,00€
Množstvo:  
   -   

Náramok zo zlomkov koralu. Keďže sa jedná o prírodný materiál. žiadne dva náramky nebudú úplne rovnaké.

Veľkosť: 17,5 cm, navlečený na pružnej gumičke, takže sa pekne prispôsobí.

Koral:

Je výtvorom morských živočíchov a preto má aj mnoho podôb a farieb. Symbolizuje súčasne pevnosť ale aj premenlivosť, hĺbku a povrchnosť, ticho a nepokoj, pohyb ale aj pokoj, kluď, nečinnosť...

Vplýva na posilnenie našej mysle pre krásu a tvar. Pozitívne vplýva na kosti, zuby, nechty a vlasy.

Červené koraly sa považujú za najmocnejšie. Kedysi ich považovali za zkamenelé kvapky krvi. Práve červený koral je prostriedok k zvyšovaniu energie a životnej sily, ak sme príliš neohybní alebo príliš rozptýlení.

Ochranný kameň pre deti. Zosilňuje lásku medzi matkou a dieťaťom a nedovolí, aby deti duševne zaostali. Chráni ich pred nehodami, obťažovaním, falošnými priateľmi a čiernou mágiou (urieknutím). Dáva sa deťom ako amulet. Verilo sa, že tomu, kto ho nosí, prináša múdrosť a že má schopnosť liečiť šialenstvo.

Zlepšuje intuíciu a predstavivosť. Urýchľuje učenie sa a preberanie nových poznatkov. Nosieva sa na to, aby v nás vyvolal vnútornú premenu. Vytrháva nás z letargie a do našich počinov vnáša šťastnú ruku.

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: Zlé            Dobré

Opište kód z obrázku:© katarinakak.sk, OKstránka.sk - tvorba eshopu