Náramok minerály s priehľadnou korálkou - rôzne minerály

Náramok minerály s priehľadnou korálkou - rôzne minerály
Náramok minerály s priehľadnou korálkou - rôzne minerály Náramok minerály s priehľadnou korálkou - rôzne minerály Náramok minerály s priehľadnou korálkou - rôzne minerály Náramok minerály s priehľadnou korálkou - rôzne minerály Náramok minerály s priehľadnou korálkou - rôzne minerály Náramok minerály s priehľadnou korálkou - rôzne minerály Náramok minerály s priehľadnou korálkou - rôzne minerály Náramok minerály s priehľadnou korálkou - rôzne minerály Náramok minerály s priehľadnou korálkou - rôzne minerály Náramok minerály s priehľadnou korálkou - rôzne minerály Náramok minerály s priehľadnou korálkou - rôzne minerály Náramok minerály s priehľadnou korálkou - rôzne minerály Náramok minerály s priehľadnou korálkou - rôzne minerály Náramok minerály s priehľadnou korálkou - rôzne minerály Náramok minerály s priehľadnou korálkou - rôzne minerály
Použitý minerál: Kombinácia minerálov
Kód produktu: Polodrahokam
Počet kusov skladom: 10
Cena: 5,00€

Dostupné možnosti


* Náramok guličky 6 mm + kovové korálky:

Množstvo:  
   -   

Ručne robený náramok navlečený na dvojitej gumičke. Guličky majú priemer cca 6 mm. Medzi korálky z minerálov sú vkladané priehľadné sklenené korálky.

Veľkosť: dĺžka cca 18 cm, keďže je elastický prispôsobí sa

popisy k minerálom tu

Krištáľ symbolizuje svetlo na Zemi, jeho očistnú a liečivú energiu. Urýchľuje výmenu energií, pričom negatívne odoberá a pozitívne nabíja. Vnáša do duše jasno a čistotu. Nabíja nás neustále novou energiou a silou. Zneškodňuje tiež záporné zemské žiarenie a geopatogénne zóny.

Liečebné účinky: Krištál nabíja telo pozitívnou energiou, vitalitou a silou. Lieči a zmierňuje bolesti, popáleniny a kožné ochorenia. Pozitívne pôsobí na funkciu štítnej žľazy, na srdce a na krvný obeh. Pomáha zbavovať telo jedov, nečistôt a škodlivín.

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: Zlé            Dobré

Opište kód z obrázku:© katarinakak.sk, OKstránka.sk - tvorba eshopu